Vysielame cez nový YouTube. Prihlás sa na odber hneď teraz a nezmeškaj žiadne video.
Vzhľadom na oficiálny zákaz verejných podujatí na celom území štátu, ktorý nariadil Ústredný krízový štáb Slovenskej republiky, sú bohoslužby Kresťanských spoločenstiev dočasne zrušené.

Online bohoslužby budú vysielané v stredu o 18:05, v nedeľu o 9:05 hod. na stránke: https://poprad.milost.sk/live

Viac sa dočítate tu: Stanovisko cirkvi spojené s corona vírusom (COVID-19)

A zase turistická sobota

Bolo nás 13 smelých, odvážnych a nadšených turistov. Začali sme hneď prudko stúpať a pritom sme sa dobre zahriali.  Počasie nebolo ideálne, bola hmla a vlhko, okolie sme nevideli, ale atmosféra bola dobrá, nálada veselá a všetci sme si to užívali.

Po 3 hodinách chôdze sme dorazili do cieľa – na vrch Sľubica vo výške 1129,4 m nad morom. Každý vytiahol nejaké dobroty z batoha, takže sme si dali obed, popozerali okolie a na chvíľu sme zazreli oproti  z hmly aj končiare Tatier. Bolo to krásne.

Potom sme sa pomodlili, prehlásili sme vládu a panstvo Ježiša Krista nad celou krajinou a znovu sme vyrazili na cestu. Spiatočná cesta bola tiež zaujímavá, kráčalo sa síce lepšie, ale keďže sa už začala ozývať aj únava, hľadali sme skratky a tak sa nám podarilo ísť nielen lesnou cestou, ale aj popri hlavnej ceste. Aj spiatočná cesta trvala 3 hodiny a bola dosť náročná.

Nakoniec sme to všetci zvládli a keď sme dorazili opäť  k autám, tak sme si povedali: „Chvála Bohu, už sme tu“ a pochopili sme, prečo sa ten kopec volá ChvalaBohu.

 

Scroll Up
Kresťanské spoločenstvo Poprad
Moyzesova 27 (3368/25), 058 01 Poprad (V areáli OSBD za Kauflandom)
IBAN: SK21 7500 0000 0040 0792 9670
©2020 Kresťanské spoločenstvo Poprad, všetky práva vyhradené.