Naši futbalisti trénujú

Toto príslovie pozná väčšina z nás, teda muži, ktorí boli kedysi na základnej vojenskej službe určite. Teraz však nebude reč o vojakoch, ale o našich chlapcoch či mužoch, ktorí sa rozhodli reprezentovať náš zbor v siedmom ročníku futbalového zápasu pod názvom Memoriál Jaroslava Kapustu mladšieho, ktorý sa bude konať 8.2. v Martine.

Málokto vie, že naši chlapci sa pravidelne pripravovali počas nedeľných popoludní, no hrať stále len medzi sebou nie je ono a tak turnaju v Martine predchádzalo priateľské stretnutie našich chlapcov s tímom Maranata „B“ SNV, Letanovce, Hranovnica a Levoča, ktoré sa konalo v sobotu 1.2. v Popradskej Aréne.

Účasť bola vysoká, nálada super a fotky sa vám dúfam páčia. Niektorí športovci brali hru športovo, iní do nej dávali takmer všetko a bojovali o každú loptu, no dôležité je, že sa jednotlivé tímy mali možnosť zohrať a zašportovať si. Na tribúne už bolo aj zopár fanúšikov, čo celému stretnutiu dodávalo nádych dramatickosti.

Toto priateľské stretnutie dalo možnosť všetkým tímom nielen sa trochu oboznámiť s taktikou hry svojich súperov, ale aj sa zoznámiť, či viac sa spoznať navzájom ako bratia. A tak na záver prajeme všetkým veľa síl do hry, dobrú mušku a samozrejme aj trochu športového šťastia. Nech zvíťazia tí najlepší, nech radosť z hry majú všetci!

Kresťanské spoločenstvo Poprad
Moyzesova 27 (3368/25), 058 01 Poprad (V areáli OSBD za Kauflandom)
IBAN: SK21 7500 0000 0040 0792 9670 BIC: CEKOSKBX
©2024 Kresťanské spoločenstvo Poprad, všetky práva vyhradené.