Dámska jazda na chate

Okrem toho, že sme si oddýchli od všedných povinností a nabrali nových síl, sme samozrejme aj, ako inak, vytvorili ďalšie skvelé práce.

Tentokrát sme technikou fototransferu preniesli fotky na drevo, ktoré sme si vopred pripravili technikou vintage, čím drevo získalo vzhľad starého dreva.  Dvojzložkovým krakelom  sme  vytvorili praskliny.  Záverečný osobitý vzhľad celej práce sme získali patinou –  pridaním farby do prasklín, čím sme ešte zvýraznili dojem opotrebovaného dreva aj fotky.  Na záver sme obrázok ešte dozdobili špagátom.

Neviem či sa Vám naše práce páčia, ale našim blízkym, hlavne tým, ktorí sú na fotke odfotení sa páčili, a tak ako naše predošlé výtvory, tak aj tieto už zdobia naše príbytky,  alebo príbytky našich blízkych.

Musím podotknúť, že hlavnou organizátorkou bola tentokrát Terka, ktorá výborne zorganizovala prípravu stravy a celého programu.

Zdenka bola ako obyčajne výbornou vedúcou ručných prác a ak by v prvý večer v kuchyni nevyjedala všetko čo jej prišlo pod ruku, určite by sme ju mohli ohodnotiť aj známkou výborný.

Hlavnou kuričkou – prikladačkou do pece bola Lenka a vodičkou, takmer už nákladného auta, bola zasa Janka. Celkovo  sa nás  tam stretlo jedenásť – samé ženy a samozrejme nesmiem zabudnúť na najmladšie účastníčku zájazdu Lucku, ktorá nám spríjemňovala tento pobyt svojím pekným úsmevom.

Mám pocit, že väčšina z nás by na chate zostala ešte aspoň jednu noc, ale to by sme našim úžasným manželom, ktorí sa počas nášho výletu, predpokladám, že úspešne starali o deti a celú domácnosť, predsa na prvýkrát neurobili.

Takže dievčatá, plňme si dobre naše manželské a rodičovské povinnosti, aby nás muži pustili aj nabudúce a mohli sme sa takto stretnúť opäť.

Kresťanské spoločenstvo Poprad
Moyzesova 27 (3368/25), 058 01 Poprad (V areáli OSBD za Kauflandom)
IBAN: SK21 7500 0000 0040 0792 9670 BIC: CEKOSKBX
©2024 Kresťanské spoločenstvo Poprad, všetky práva vyhradené.