LIEČENIE – Dušan Lacho v Poprade

Ľudia, ktorí na stretnutí liečenia s Dušanom Lachom boli uzdravení, vydávajú svedectvo:

Január 2011, Banská Bystrica

  • Jedna pani, ktorá mala 50 rokov problém s nohou a krčnou chrbticou bola v okamihu uzdravená.
  • Ďalšia žena počas havárie upadla do bezvedomia a utrpela vážne poranenia sleziny, ktorú jej lekári museli vybrať. No keď sa Dušan aj s celým zborom za ňu modlil, Boh ju uzdravil. A keď sa prebrala, lekári urobili vyšetrenia a zistili, že má v tele novú slezinu!
  • Istá dievčina bola od narodenia imobilná a k tomu aj mentálne zaostalá. Boh sa jej počas modlitby za uzdravenie dotkol a v priebehu niekoľkých dní ju kompletne uzdravil.

Vo februári 2011 D. Lacho navštívil Vrútky, kde bolo taktiež uzdravených mnoho ľudí.

Ľudia sami vypovedali o ústupe bolestí, príznakoch chorôb. Také pohyby a cviky, ktoré dovtedy nemohli vykonávať, niekoľkí predvádzali doslova s tancom a so slzami šťastia v očiach. Vyrovnávali sa chrbtice, napravovali sa vyskočené platničky, ustupovali bolesti nôh, svalov, migrény. Odstránené boli poruchy sluchu, chôdze, zápalové a dýchacie ochorenia. Pomáhalo sa chorým na alzheimerovu chorobu, ľuďom s ochrnutím, s mentálnym postihnutím, po operáciách…. proste kvantum ľudí chcelo získať uzdravenie.

V Turčianskych novinách boli uverejnené tieto výpovede uzdravených ľudí:

  • Edita Chovanová (38r.) V r. 2004 sa mi zväčšilo vrodené znamienko na nohe a začalo krvácať. Lekári ho odstránili, no po krátkom čase sa to opakovalo s ešte horším priebehom. Po vyrezaní znamienka mi ostala na nohe 7-cm stopa po zásahu. Osem mesiacov po operácii som si našla na pravej nohe hrčku. Bol to 7-centimetrový zhubný nádor s metastázami do bedra. Nasledovala operácia v martinskej nemocnici a 5-týždňová rádioterapia. Potom mi začali gynekologické ťažkosti a podstúpila som operáciu – odstránenie cýst a vaječníka. Počas 2 rokov som chodila na vyšetrenia do Biont v Bratislave. Vtedy som sa rozhodla, že vyhľadám bratranca vo Vrútkach, ktorý chodieva na stretnutia, kde sú ľudia zázračne uzdravení. Dostala som sa na stretnutie, kde bol tiež D. Lacho. Potom som znova bola na vyšetrení v Biont, kde mi oznámili, že už nemám žiadne metastázy. Preto mi zrušili plánovanú chemoterapiu. Chodím na kontroly a mám negatívne výsledky.
  • Emília Trmosová (52r.) Pred 11 rokmi mi lekári zistili problémy s platničkami, Nasadili mi lieky. Časom som dostala zápal sedacieho nervu. Bola som hospitalizovaná, nemohla som chodiť, mala som bolesti už aj pri sedení. Pri prepustení z nemocnice mi lekári povedali, že sa mám podrobiť operácii. Keďže som vtedy bolesti nemala, operáciu som si nepripúšťala. Po dvoch mesiacoch sa bolesti vrátili. Vtedy som vyhľadala skupinu ľudí, kde som zažila zázračné vyliečenie. Odvtedy som už nikdy nemala problémy s chrbticou a vyhla som sa operácii. Odporúčam každému, komu už nevedia doktori pomôcť, aby toto stretnutie navštívil.

Mnohí hovoria o týchto podujatiach, ako o takých, kde sa stretli s niečím, čo doteraz nezažili. Nech Boh koná zázraky a to nielen na upevnenie našej viery, ale aj na znamenie neveriacim, že živý Boh je medzi nami.

Z množstva prítomných odchádza vyše 80 % ľudí úplne uzdravených. Neuveriteľné „LIEČENIE“ môžete zažiť i Vy osobne.

Nech sa dejú uzdravenia, znamenia a zázraky menom nášho Pána Ježiša Krista. A napokon nech sú ľudia zachránení z rúk diabla, pretože najväčší zázrak je aj tak tá chvíľa, kedy človek poprosí Boha o odpustenie hriechov a odovzdá svoj život Ježišovi. Potom aj keby fyzicky zomrel, jeho duch pôjde do neba a bude navždy s Ježišom.

Kresťanské spoločenstvo Poprad
Moyzesova 27 (3368/25), 058 01 Poprad (V areáli OSBD za Kauflandom)
IBAN: SK21 7500 0000 0040 0792 9670 BIC: CEKOSKBX
©2024 Kresťanské spoločenstvo Poprad, všetky práva vyhradené.