Relax s farbami

Zdenka mala vždy dobré nápady. Okrem detí, s ktorými pred časom viedla kreatívnu dielňu, sme sa o tom mohli minulý piatok presvedčiť aj my, mamičky.

A tak v piatok poobede, kedy niektorí robia veľké nákupy na celý víkend a iní sa idú odreagovať do baru, sme si my zasadli v zbore za školské lavice a poďme sa niečo nové naučiť, poprípade vytvoriť. Poviem vám, že to nebolo pre nás vôbec jednoduché.IMG_7124

Niektoré z nás maľovali naposledy na základnej škole, a tak nám bolo dosť ťažké uveriť, že z toho vyjde niečo pozerateľné, a už vôbec nie vystaviteľné niekde doma na stene. Rozhodli sme sa však, že aj keby to s tými obrazmi nevyšlo, skúsime niečo nové, porozprávame sa, odreagujeme, prípadne sa zasmejeme sami zo seba.

Zdenka začala vo veľkom štýle ako vždy. Skyce prichystané, farby, štetce, sklenené obrazy, okrem toho niečo pod zub a na spríjemnenie atmosféry nové CD.

Každá z nás začala veľmi opatrne, no postupne s pribúdajúcimi pochvalami od Zdenky a pokukovaním po spolužiačkach, ktorým sa naozaj darilo, sme sa všetky osmelili a po krátkom čase už bolo počuť z miestnosti výbuchy smiechu, takže okrem fantázie, sme si pocvičili aj brušné svalstvo.

Keď si niektorá z nás nevedela rady, my ostatné sme jej s ochotou poradili akú farbu použiť a tak je celkom jasné, že niektoré obrazy sú kolektívnou prácou, ktorá sa ale vydarila.

Veď posúďte sami.

Kresťanské spoločenstvo Poprad
Moyzesova 27 (3368/25), 058 01 Poprad (V areáli OSBD za Kauflandom)
IBAN: SK21 7500 0000 0040 0792 9670 BIC: CEKOSKBX
©2024 Kresťanské spoločenstvo Poprad, všetky práva vyhradené.